Remont dachu, schodów i wnętrza kościoła

W związku z niezbyt dobrym pokryciem ścian wnętrza kościoła (nawa i prezbiterium), zakrystii, i wieży kościelnej oraz przeciekającym i będącym w złym stanie konstrukcyjnym dachu, parafia rozpoczyna starania o rozpoczęcie remontów.

W związku z tym serdecznie prosimy o składanie ofiar na remonty przeprowadzanie w naszej świątyni.

To dzięki nam, parafianom, możemy wspólnym wysiłkiem rozpocząć starania i potrzebne remonty kisielickiego Kościoła.

Wszystkie wpłaty prosimy składać na wizytach duszpasterskich, po mszach świętych, na plebanii lub kierować na numer konta:

Za wszelkie wpłaty Serdeczne Bóg zapłać!

Informujemy, że w ostatnim czasie w świątyni odnowione zostało tabernakulum, renowacji zostało poddane oświetlenie prezbiterium oraz schodów i pomalowane drzwi wejściowe.