Ogłoszenia parafialne – 25.12.2016 i 01.01.2017

1. Od dzisiaj rozpoczyna się oktawa Narodzenia Pańskiego.
  2. W piątek święto świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  3. W sobotę zakończenie Roku Kalendarzowego. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą, a po niej na nabożeństwo dziękczynno – wynagradzające za zakończenie starego roku.
  4. Na czas kolędy Spotkania Biblijne zostają odwołane.
  5. W Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
    6 stycznia Msze Św. w naszym kościele będą odprawione tak, jak w każdą niedzielę. Zapraszamy wszystkich na uczczenie Jezusa objawiającego się światu, jako Syn Boży, który przyszedł na ten świat dla zbawienia człowieka.
  6. W Uroczystość Trzech Króli, 6 stycznia, po Mszy o godz. 12.30 zapraszamy na “Jasełka” przygotowane przez dzieci z naszej parafii, a o godz. 19.00 na “Wieczór Kolęd”, przygotowany wraz z dyrektorem Domu Kultury, panem Mariuszem Gołębiowskim oraz z udziałem naszej Scholki, a także zespołem „Pomerania” i „Mirana”.

Kalendarz liturgiczny:
PONIEDZIAŁEK, 26 GRUDNIA – Święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika.
WTOREK , 27 GRUDNIA – święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty.
ŚRODA 28 GRUDNIA – święto św. Młodzianków, męczenników.
PIĄTEK 30 GRUDNIA – Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
NIEDZIELA 1 STYCZNIA – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.
PIĄTEK, 6 STYCZNIA – uroczystość Objawienia Pańskiego.
NIEDZIELA, 8 STYCZNIA – niedziela Chrztu Pańskiego, koniec okresu Bożego Narodzenia.