Ogłoszenia parafialne – 12.03. i 19.03.

W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny.

Droga Krzyżowa dla dzieci – piątek – godz. 16.30.

Droga Krzyżowa ( z Komunią Św.) dla dorosłych – piątek o godz.10.30.

Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych – piątek – godz. 17.30.

Gorzkie Żale – niedziela, godz. 17.15.

12 marzec – niedziela – Dzisiaj zbiórka do puszek na misje (Ad Gentes).

18 marzec – sobota – W sali katechetycznej będzie przymiarka strojów komunijnych; o godz.15.00 – dziewczynki; o godz. 16.00 – chłopcy.

20 marzec -poniedziałek – Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP z racji, że przypada w niedzielę jest przeniesiona na poniedziałek. Z tej okazji zapraszamy, szczególnie mężczyzn, na mszę św.o godz.18.00, po której będzie krótkie nabożeństwo do św.Józefa.

25 marzec – sobota – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia oraz 25 rocznica utworzenia Diecezji Elbląskiej. Jest to również Święto patronalne Prowincji Księży i braci Pallotynów, do której przynależą księża pracujący w naszej parafii. W czasie mszy św. o godz. 18.00 będzie obrzęd przyjęcia w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, do czego szczególnie zachęcamy.