Ogłoszenia parafialne – 26.03. i 02.04.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: tj.

• Droga Krzyżowa dla dzieci – godz. 16.30.
  • Droga Krzyżowa ( z Komunią Św.) dla dorosłych o godz.10.30
  • Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.
  • Gorzkie Żale – niedziela, godz. 17.15.

– W naszej wspólnocie rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne, które dla nas wszystkich powinny być czasem refleksji nad osobistą wiarą i życiem. Dołóżmy starań, by w tych dniach nie zabrakło nam czasu na udział w rekolekcyjnych spotkaniach. Program rekolekcji jest zamieszczony na ostatniej stronie gazetki.
– 31 marzec, piątek – godz. 18.30 – po mszy św. z placu przy kościele wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta.
– 1 kwiecień – sobota – na mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy wszystkich członków Róż Różańcowych. Z racji, iż jest to I sobota miesiąca, po mszy św. odmówimy pierwszy Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Po różańcu zmiana tajemnic i krótkie spotkanie.
– 6 i 7 kwiecień – I czwartek i I piątek miesiąca. Ks. Tadeusz uda się do chorych z Komunią św. Ks. Damian do chorych uda się 14 kwietnia, w Wielki Piątek.
– 7 kwiecień – I piątek miesiąca – O godz. 15.00 zapraszamy na adorację i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
– 7 kwiecień – I piątek miesiąca – O godz.15.30 spowiedź dla dzieci, o godz. 16.00 msza św., a po niej Droga Krzyżowa.
– 9 kwiecień – Niedziela Palmowa – uroczysta msza św. z procesją z palmami o godz.12.30.
– 9 kwiecień – Niedziela Palmowa – w czasie mszy św. o godz. 12.30 będzie obrzęd wprowadzenia nowych kandydatów do grona Służby Liturgicznej.
– 9 kwiecień – Niedziela Palmowa – po mszy św. o godz. 12.30 kolejne spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.