Ogłoszenia Parafialne 16.12.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: III Niedziela Adwentu

Kolekta inwestycyjna

16 grudnia 2018

Wtedy ujrzą Syna Człowieczego, nadchodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą!

1. Trwamy w okresie Adwentu, radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. Roraty, czyli Mszę św. o Najświętszej Maryi Pannie odprawiamy w naszym kościele codziennie o godz.18.00 w soboty o godz. 8.00. Dzieci na Roraty przynoszą lampiony, a dorośli świece.

2. Dziękujemy za liczną obecność podczas rekolekcji parafialnych. Dziękujemy kapłanom którzy posługiwali w konfesjonałach, paniom które przygotowały poczęstunek dla kapłanów i tym wszystkim którzy wspomogli ciastem.

3. Za tydzień na każdej Mszy świętej Harcerze będą rozprowadzali Betlejemskie światło. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na uposażenie harcówki.

4. Jak co roku prosimy o kontakt oraz pomoc w zorganizowaniu i przywiezieniu choinek

5. W tym tygodniu w czwartek i piątek odwiedzimy naszych chorych.

6. Zachęcamy gorąco do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Jednocześnie przypominamy, że w czwartki po Mszy Świętej wieczornej posługujemy w konfesjonale do godz. 21.00.

7. Dziękujemy rodzicom i dzieciom oraz wszystkim którzy przyczynili się do organizacji wczorajszego wyjazdu na łyżwy. (40 osób)

8. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie przyniosła 387,50zł.

9. Są wyłożone świece Caritas (6zł) oraz opłatki (dobrowolna ofiara)

10, Przeżywajmy Adwent z lekturą „Gościa Niedzielnego”, który proponuje na ten czas tematy związane z osobą Ducha Świętego.

11. W środę i czwartek kancelaria nieczynna

12. W tym tygodniu odeszła do Pana Danuta Mikulicz – wieczny odpoczynek…