Ogłoszenia Parafialne 23.12.2018.

• Zespołu młodzieżowego – poniedziałki i piątki godz. 18.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Adwentu 23 grudnia 2018

Pan jest blisko!

1.Kończy się Adwent. Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. Z racji świętowania Wigilii Bożego Narodzenia w naszych rodzinach, łamania się opłatkiem i modlitwy przy stole, Mszy św. o godz. 18.00 jutro – nie odprawiamy, (zapraszamy na godz. 8.00 — ostatnia msza Roratnia). Zapraszamy serdecznie na Pasterkę na godz. 20.00 (zwłaszcza rodziny z dziećmi), 22.00 Łodygowo, 24.00 Kisielice. Ofiary z Pasterki są przeznaczone na fundusz Obrony Życia.

2.Pasterka w noc Bożego Narodzenia w naszym kościele o godz. 24.00. W pierwszy dzień
    świąt porządek Mszy — jak w każdą niedzielę.

3.Taca w ubiegłą niedzielę wyniosła 2966,72zł

4.Środa – Święto Św. Szczepana – Msze Święte tak jak w niedzielę. Taca z tego dnia
    przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Elbląskiej.

5.Czwartek — Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Na Mszy św. wieczorem będzie
    obrzęd błogosławieństwa wina.

6.Piątek – Święto Świętych Młodzianków.

7.Sobota – godz. 16.00 – Spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.

8.Niedziela – Święto Świętej Rodziny.

9.Dzisiaj na każdej Mszy świętej Harcerze rozprowadzają Betlejemskie Światło. Ofiary złożone przy tej okazji są przeznaczone na uposażenie harcówki.

10.Od piątku 29 grudnia rozpoczęcie Kolędy (Limża i Kolonia pod Limże).

11.Kolędnicy będą chodzić w dniach 27 – 29 grudnia w godzinach popołudniowych.

12.Zapraszamy chętnych na chór spontaniczny na Pasterkę. Próba o godz. 23.00. przed Pasterką.

13.Czy Jezus urodził się 25 grudnia? Którego roku? Czy rodzenie w stajni było dla 7 współczesnych czymś szokującym? Na te i inne pytania odpowiada biblista ks. Józef Kozyra. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Jest wyłożony także nowy numer „Apostoła Kisielickiego”.

14. W tym tygodniu odszedł do Pana Wiesław Zagórski — wieczny odpoczynek…