Ogłoszenia parafialne 06.01.2019

Spotkania:
  • Służby Liturgicznej – soboty godz. 10.00
  • Scholii – soboty godz. 12.00
  • Zespołu młodzieżowego – poniedziałki i piątki godz. 18.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2019
Ujrzeliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie!

1. Dziś pamiętamy o misjach. Dziękujemy za ofiary złożone do puszki i przeznaczone na wsparcie misjonarek i misjonarzy. Bóg zapłać!

2. Zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który dziś w Kisielicach rozpoczyna się na pl. przy banku o godz. 11.50. Dzisiaj także zapraszamy na Jasełka po Mszy o 12.30 przygotowane przez dzieci, oraz „Wieczór Kolęd” o godz. 17.00

3. Za tydzień w niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy okres Bożego Narodzenia. Na Mszy o godz. 12.30 wręczenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii. Za tydzień będziemy gościć aktora Zbigniewa Kaczmarka z krótkim 10 minutowym programem artystycznym.

4. Dziś w „Gościu Niedzielnym” ciekawe artykuły: o tzw. ojcach i siostrach białych — misjonarzach Afryki, a także o chrześcijanach na Półwyspie Arabskim. Zachęcamy do lektury!

5. Porządek kolędy — wizyty duszpasterskiej w naszych domach odnajdziemy na tablicy ogłoszeń.