Ogłoszenia Parafialne 03.02.2019.

• Zespołu młodzieżowego – poniedziałki i piątki godz. 18.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: IV Niedziela Zwykła 3 lutego 2019
Bądź dla mnie skałą schronienia [Psalm 71]

1. We wtorek 5 lutego wspominamy w liturgii św. Agatę. Po Mszy św. błogosławieństwo chleba ku czci świętej.

2. Dziękujemy młodzieży i wszystkim obecnym za czwartkową adorację jednocześnie zapraszamy w każdy czwartek po wieczornej Mszy — adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. 15.lutego i 15 marca oraz 12 kwietnia zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej na spotkanie formacyjne „Być dobrym rodzicem”. Będziemy jeszcze o tym mówić lecz ogłaszamy to już teraz by można było zarezerwować sobie czas. Mierzenie strojów 16 lutego sobota godz. 9.00

4. Zapraszamy kobiety na spotkanie z okazji ich święta 24 lutego niedziela na godz. 16.00

5. W czwartek Ks. Tadeusz uda się z komunią Św. do chorych.

6. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”! W dzisiejszym numerze piękne świadectwa sióstr zakonnych o powołaniu, a także o Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.

7. Pod chórem wyłożony jest nowy numer „Apostoła Kisielickiego”