Ogłoszenia parafialne 24.02.2019

Spotkania:
  • Służby Liturgicznej – soboty godz. 10.00
  • Scholii – soboty godz. 12.00
  • Zespołu młodzieżowego – poniedziałki i piątki godz. 18.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: VII Niedziela Zwykła 24 lutego 2019
Błogosław duszo moja Pana [Psalm 103]

1. W czwartek po wieczornej Mszy św. jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem i Apelem Jasnogórskim.

2. Taca inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 2672,42zł

3. W czwartek ks. Tadeusz uda się do chorych.

4. W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi przed i podczas Mszy Św. Tego dnia przed południem odwiedzimy także naszych chorych. Nabożeństwo Miłosierdzia Bożego o 15.00, Spowiedź dla dzieci o 15.30, Msza Święta dla dzieci o16.00. Wieczorem zapraszamy na Mszę Świętą młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

6. W niedzielę po Mszy Świętej o 12.30 Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

7. Zapraszamy rodziców ministrantów w sobotę na krótkie spotkanie do salki parafialnej na godz.9.45 w sprawie którą jak wiem komunikował już Pan Grzegorz.

8. Od dłuższego czasu trwają prace w Kaplicy w Łodygowie. Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy zaangażowali się w owe prace.

9. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego ciekawe artykuły: o Ks. Biskupie nominacie Wojciechu Skibickim, a także o diakonach stałych i nadzwyczajnych szafarzach Komunii świętej. Zachęcamy do lektury!

10. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie przy kawie w salce z okazji Dnnia Kobiet w ramach projektu KOBIETY KOBIETOM serdecznie zapraszamy.

11. W poniedziałek w Iławie warsztaty o 17.30 dla kobiet „ Jak się odnaleźć w hipermarkecie świata”. Bliższe informacje na faceboock kobiety.kobietom.kisielice i bezpośrednio u Pań Hanny Górekiej i IwonyZyskowskiej.