Ogłoszenia parafialne 17.03.2019

Spotkania:
  • Służby Liturgicznej – soboty godz. 10.00
  • Scholii – soboty godz. 12.00
  • Zespołu młodzieżowego – poniedziałki i piątki godz. 18.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: II Niedziela Wielkiego Postu 17 marca 2019
Kolekta inwestycyjna
Jezus zaprowadził ich na górę wysoką…

1. Rytm wielkopostnej drogi wyznaczają niedziele, których jest sześć. Zapraszamy także do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki — Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 10.30 (z Komunią Świętą) i o 17.30; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz misji [ad gentes], oraz III Niedziela miesiąca (kolekta inwestycyjna) — Bóg zapłać za złożone ofiary

3. Na stolikach pod chórem są wyłożone książki o tematyce wielkopostnej, zachęcamy do lektury (cena tylko 9zł).

4. We wtorek [19 marca] obchodzimy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, dodatkowa Msza Święta o godz. 10.30. To także dzień imienin Księdza Biskupa Józefa Wysockiego. O dostojnym Solenizancie pamiętajmy w naszych modlitwach.

5. Do puszki pod chórem lub w zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

6. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze ciekawe artykuły: o 100-leciu Konferencji Episkopatu Polski, o wpływie czytania na rozwój małego dziecka, a także o wielkopostnej jałmużnie. Zachęcamy do lektury!

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.