Ogłoszenia parafialne 14.04.2019.

• Zespołu młodzieżowego – poniedziałki i piątki godz. 18.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE: Niedziela Palmowa 14 kwietnia 2019
Hosanna Synowi Dawida!

1. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień – przeżywanie największych tajemnic naszej wiary. W zakrystii i do puszki pod chórem nadal możemy składać ofiary na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego. Natenczas zebrani 1424,20zł
2. Serdecznie witamy w naszej parafii Ks. Jana Nepomucena SAC i Ks. Krzysztofa Minera SAC ofiary złozone przy wyjściu z kościoła są przeznaczone na pomoc misjom i misjonarzom.
3. Dziękujemy:
• Wszystkim obecnym na piątkowej drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta, Panom policjantom za zabezpieczenie, Włodarzom naszego miasta za pomoc w organizacji oraz służbie liturgicznej
• Harcerzom z druhem Adamem i Panem Mariuszem (dyrektorem GOK-u) oraz wszystkim którzy wzięli udział we wczorajszym grilu i biegu wielkanocnym.
• Paniom które w dniu wczorajszym wzięły udział w spotkaniu na plebanii.
5. W Wielki Czwartek i Piątek od godz. 9.00 przedświąteczne odwiedziny chorych.
6. Porządek Triduum Paschalnego w naszym kościele: Wielki Czwartek o godz. 18.00 Msza Wieczerzy Pańskiej, po celebracji Adoracja przy ołtarzu wystawienia do godz. 22.00; Wielki Piątek Droga Krzyżowa 17.30 (nie będzie Drogi krzyżowej o godz. 10.30 i 16.00) o godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej, po celebracji Adoracja do liturgii Wielkiej Soboty; w Wielka Sobotę poświęcenie pokarmów w następującym porządku:
9.30. – Pławty (w świetlicy)
9.30. – Biskupiczki (w świetlicy)
10.00. – Klimy (w remizie)
10.00. – Łodygowo (w kaplicy)
10.30. – Ogrodzieniec (w świetlicy)
10.30. – Limża (w świetlicy)
11.00. – Wola (u Pana Piotra)
Od 11.00 -13.30 co pół godziny w Kisielicach
na święcenie pokarmów przynosimy skarbonki Caritas. O godz. 20.00 Wigilia Paschalna. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły [nie spożywamy pokarmów mięsnych, jemy raz do syta i dwa razy lekko, post obowiązuje osoby pełnoletnie od 18 do 60 roku życia].
7. W Niedzielę Zmartwychwstania rezurekcja o godz. 6.00. Prosimy serdecznie biel parafialną i wszystkich odpowiedzialnych za procesję o przygotowanie baldachimu, chorągwi i feretronów. Tego dnia nie ma mszy św. o godz. 8.00.
8. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. I naszego parafialnego pisma „Apostoł Kisielicki”
9. Przyszła niedziela jest niedzielą inwestycyjną
10. Dziękujemy serdecznie młodzieży zwłaszcza tej która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania za transparentną postawę i świadectwo tego ile znaczy dla niej wiara i wartości chrześcijańskie.
11. W środę od godz. 14.00 zapraszamy do pomocy w budowie Grobu Pańskiego
12. W minionym tygodniu odeszła do Pana nasza siostra Monika Tomczuk — wieczny odpoczynek…