Ogłoszenia Parafialne na XXXI Niedzielę Zwykłą 03.11.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2019 r.

1. Przypominamy, że przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 modlimy się za wszystkich naszych bliskich zmarłych, a przez oktawę o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. w ich intencji. Można jeszcze składać kartki wypominkowe. Tradycyjnie modlimy się za zmarłych, podanych na kartkach wspominkowych, według przyjętego planu, zgodnie z podanymi ulicami na wypisanych wypominkach. Plan ulic wywieszony jest w gablocie pod chórem, oraz w Internecie na naszej stronie i w naszej parafialnej gazetce „Apostoł Kisielicki”. Wypominki bez podanej ulicy i dnia tygodnia, będą polecane w niedzielę.

2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Karola Boromeuszka, biskupa, a w sobotę Rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

3. Spotkanie dla katechetów we wtorek 5-tego listopada po Mszy św. wieczornej.

4. W tym tygodniu udamy się do chorych: w czwartek ks. Proboszcz, a w piątek ks. Proboszcz i ks. Damian od godz. 9.00.

5. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia szczególnie modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. W związku ze zmianą czasu i coraz chłodniejszą aurą, adoracja Najświętszego Sakramentu zakończy się modlitwą rodziców za dzieci i Apelem Jasnogórskim o godz. 20.00, a nie jak do tej pory o godz. 21.00.

* Z katolickiej prasy, tradycyjnie polecamy: TYGODNIK GOŚĆ NIEDZIELNY, w którym możemy przeczytać o świętych – nie tylko tych, którzy są już w niebie. Także o tym, jak zostać świętym już tu na ziemi, i o cmentarzach, które wzbudzają … zachwyt. Nowa cena „Gościa” to 6 zł. Jest także nasza parafialna gazetka z aktualnymi informacjami z życia parafii – „Apostoł Kisielicki” , oraz inne czasopisma katolickie.

* Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie.


Chrystus Zmartwychwstały, niech nas wspiera,
prowadzi i nam błogosławi.

Duszpasterze