OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 05.01.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 05.01.2020 r.

1. Jutro 6-go stycznia obchodzimy Uroczystość Trzech Króli. Tego dnia będziemy święcili kredę i kadzidło, a taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby misji. Msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia nie ma odwiedzin duszpasterskich. Zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który jutro w naszym mieście rozpoczyna się na placu przed bankiem spółdzielczym i wyruszy do naszego kościoła o godz. 12.10. Zapraszamy również na wyjątkowy koncert kolęd w wykonaniu różnych grup, chórów i zespołów z naszego miasta i parafii. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00 w naszym kościele.

2. We wtorek 7 stycznia Święta Bożego Narodzenia obchodzą chrześcijanie obrządku wschodniego. Życzymy naszym siostrom i braciom w wierze: radości i pokoju serca ze spotkania z nowonarodzonym Jezusem.

3. W następną niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy okres Narodzenia Pańskiego.

4. Porządek kolędy – wizyty duszpasterskiej w naszych domach w tym tygodniu:
– Wtorek 07.01.2020.
Godz. 9.00: Sobiewola pod Kantowo
Godz. 15.00: Ul. Jagiellońska nieparzyste i Ul. Jagiellońska parzyste

Środa 08.01.2020.
Godz. 13.30 Sobiewola i ul. Zagrodowa, Ul. Kolejowa;
Godz. 15.00: Ul. Sportowa;

Czwartek 09.01.2020
Godz. 9.00: Kolonia pod las
Godz. 15.00: Ul. Prusa, ul. Nadjeziorna, ul. Strażacka, ul. Rybna;
Ul. Dolna, ul. Parkowa, ul. Cmentarna;

Piątek 10.01.2020
Godz. 9.00: Biskupiczki
Godz. 15.00: Ul. Wiktora, Kopernika
Ul. Reymonta, ul. Żeromskiego, ul. Reja, ul. Kołłątaja, ul. Fredry;

Sobota 12.01.2019
Godz. 9.00: Klimy i kolonie

Poniedziałek 13.01.2020
Godz. 9.00: Kolonia pod Goryń;
Godz. 15.00: Ul. Rodziny Stangów nr 3,5,7
Ul. Rodziny Stangów nr 6, 4, 2

Tradycyjnie prosimy o zorganizowanie transportu dla księdza 15 minut przed kolędą, do miejsc gdzie zawsze kapłan był dowożony. Za dotychczasową pomoc i mobilizację, mówimy serdeczne Bóg zapłać!

5. Jak zawsze prosimy o sięganie po katolicką prasę: polecamy tygodnik GOŚĆ NIEDZIELNY, a w nim , o cudzie wymodlonym za wstawiennictwem Stanisławy Leszczyńskiej, niezwykłej położnej, której proces beatyfikacyjny trwa, a także jak Prymas Tysiąclecia zachęcał nas, abyśmy czuli wolę życia i wznosili się ponad przeciętność, jak również o chłopaku, który był na dnie, a przez swoje nawrócenie postanowił zostać zakonnikiem. Są także inne czasopisma: kwartalnik „Różaniec” i dla najmłodszych „Anioł Stróż” z płytą CD.


Prośmy Chrystusa o łaski i błogosławieństwo

Duszpasterze