OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15-22.03.2020 r.

Ogłoszenia parafialne na tydzień 15 – 22 marca 2020.

  1. W dzisiejszą niedzielę tj. 15.03 oraz następną, oprócz planowych Mszy św. kapłani będą udzielać Komunii Św. o godz. 15.00 osobom chętnym, które nie będą uczestniczyły tego dnia w Eucharystii w kościele,  a czują pragnienie przyjęcia Pana Jezusa w Komunii św.

  2. W dzisiejszą niedzielę tj. 15.03 oraz następną, nie odbędą się „Gorzkie żale”.
  3. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 w dniu 20 marca nie odbędzie się.

  4. W przypadku chrztów, pogrzebów oraz ślubów zaleca się uczestnictwo tylko najbliższej rodziny.

  5. Wszystkie najważniejsze informacje, odnośnie nabożeństw i Mszy św. w naszej parafii, będą na bieżąco umieszczane na parafialnej stronie internetowej. Z uwagi na wciąż zmieniającą się sytuację w kraju, prosimy o częste sprawdzanie informacji na tej stronie.

Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał, ufamy Tobie, i prosimy udziel nam pokoju i zdrowia.

Duszpasterze