OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 r.

 

OFIARY Z DZISIEJSZEJ TACY PRZEZNACZONE SĄ NA CELE INWESTYCYJNE W NASZEJ ŚWIĄTYNI

 

  1. We wtorek 21-go września święto św. Mateusza Apostoła, a w czwartek 23-go września wspomnienie św. Ojca Pio.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej, jutro w poniedziałek o po Mszy św. wieczornej.
  3. Rodziców dzieci z klas III, które przystąpią w tym roku szkolnym do I Komunii Świętej zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę, 25-go września po Mszy św. wieczornej do kościoła. Obecność rodziców jest obowiązkowa. Natomiast w niedzielę 26-go września dzieci i rodziców zapraszamy na pierwszą Mszę Świętą inicjacyjną na godz. 12.30, podczas której nastąpi poświęcenie i wręczenie różańców.
  4. W przyszłą niedzielę w Limży odprawimy Mszę św. dożynkową o godz. 14.00.
  5. Dzisiejszą niedzielę żegnamy naszego organistę pana Przemka Pietrzaka. Dziękujemy Mu za nienaganną wieloletnią służbę w naszym kościele i życzymy powodzenia w realizacji wszystkich nowych, podejmowanych przez Niego zadań. Bóg zapłać. Tym samym poszukujemy nowego organisty.
  6. Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Gość Niedzielny”, w którym możemy przeczytać o aktualnych także dziś objawieniach Matki Boże w La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego 28 lat przez komunistów kardynała w Albanii, a także o protestach służb medycznych. Zachęcamy do lektury!
  7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Janina Teska. Prośmy dla niej: „wieczny odpoczynek racz jej dać Panie”

Chrystusa zabieramy ze sobą i prosimy o potrzebne łaski na dziś i kolejne dni tygodnia.

 

Duszpasterze