WYPOMINKI 2021 !!!

ŁODYGOWO

Tajemnica I

Śp. Jan Jastrzębski, rodzice z obojga stron oraz rodzeństwo – Zbigniew, Leon, Ryszard, Adela i Krystyna Jastrzębscy, śp. Stanisław i Janina z rodziny Opieków

Śp. Marek, Feliks, Łukasz Kszczot, śp. Jadwiga i Jan Majchrzak, śp. Antonina i Marian Majchrzak, śp. Anna i Aleksandra Czarneckie, śp. Ewa Fusik, śp. Mieczysław Czarnecki

Śp. Stefania, Wincenty, zmarli z rodziny Nowickich, Rosmanowskich, śp. Henryka, Marian, zmarli z rodziny Korcz i Witkowskich

Śp. Andrzej Pokorski, zmarli z rodziny Pokorskich i Kościelskich

Śp. Paweł i Marianna, śp. Genowefa, Stefan, Józef, Helena, śp. Józef, Stanisław, śp. Franciszek i Waleria, śp. Stanisław, śp. Jan, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica II

Śp. Tomasz, śp. Maria i Tomasz, śp. Jadwiga i Zygmunt, śp. Aleksander, Edek, śp. Jan, śp. Marianna, Paweł, śp. Władysława i Jan, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Jan Jastrzębski, śp. Józef Jagielski, śp. Sabina i Zygmunt Jagielscy, śp. Urszula i Celestyn Kołodziejscy

Śp. Władysława i Stanisław Przybyszewscy, śp. Anna, Jan, Krystian Kalisz, śp. Cecylia, Edmund Bielawscy, wszyscy zmarli z tych rodzin

Śp. Feliks, Marek, Łukasz Kszczot, śp. Józefa, Stanisław Kszczot, śp. Franciszka i Adam Krajewscy, śp. Ewa Fusik, wszyscy zmarli z rodziny Kszczot i Krajewskich

Śp. Wacława, Halina, Czesław, Stefan z rodziny Ronewicz, śp. Urszula, Stanisław, Kazimierz z rodziny Podedwornych, śp. Maria, Józef, Mirosława z rodziny Krzysztofik

Śp. Barbara, Leokadia, Jan, Anastazja, Konstanty, Izydor, Eugeniusz z rodziny Galickich, śp. Maria, Stanisław, Stanisława, Tadeusz z rodziny Kaczmarek, śp. Marta, Danuta, Władysław, Tadeusz, Urszula z rodziny Bartnickich

Tajemnica III

Śp. Łucja, Zygmunt Wnuk, śp. Romualda Piotrowska, śp. Halina Łupińska, śp. Renata, Zygmunt Brzóska, śp. Kazimierz Bartyzel, śp. Zbigniew Bartyzel, śp. Zbigniew Gall

Śp. Eleonora i Jan Mikuła, śp. Anna i Józef Kowalscy, śp. Stanisław, Jan, Eugeniusz, Józef, Wanda Kawscy

Śp. Marian Goska, śp. Katarzyna i Stanisław Borowiecki, śp. Mieczysława i Stanisław Szalkowscy, śp. Anna i Józef Ruteccy, śp. Anna i Henryk Borowieccy, śp. Jan Bartyzel

Śp. Jan i Władysława, śp. Aleksander i Stedania, śp. Zofia i Jóżef, śp. Władysław i Izabela, śp. Jerzy i Zofia, śp. Roman, śp. Czesław i Beata, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Mieczysław, Władysława i Zygmunt Korzeniewscy, śp. Janina i Józef Kaszlewicz, zmarli siostry i bracia z obojga stron

Śp. Mieczysław Korzeniewski, śp. Urszula Maluchnik, babcie i dziadkowie z obojga stron, wszyscy zmarli z rodziny

Tajemnica IV

Śp. Renata Brzóska, śp. Zygmunt Brzóska, śp. Roman, Marianna, Mieczysław Czarneccy, śp. Łucja Wnuk, śp. Zygmunt Wnuk, śp. Zofia, Krawcewicz, śp. Tadeusz Czarnecki, śp. Henryk Leszczyński

Śp. Helena, Jacek Janocha, śp. Katarzyna, Jan Goska, śp. Wanda, Stefan Świderek, śp. Tobiasz Nowak, śp. Elżbieta Kozicka

Śp. Stefania, Władysław Chylińscy, śp. Helena, Bolesław, Zbigniew Grula, śp. Marianna, Władysław Bernaś

Tajemnica V

Śp. Elżbieta Kozicka, śp. Zygmunt Brodziński

Śp. Stanisław, Genowefa, Henryk, Jam, dziadkowie Michałkiewicz i Czarnowscy, śp. Jadwiga, Jan, Anna, Adaś, Adam, dziadkowie Cieplińscy i Skalscy, śp. Kazimierz Próchniak, śp. Lilia i Tadeusz Płoszyńscy, śp. Piotr Pokorski

Śp. Jan Romanowscy, zmarli rodzice Romanowscy i Goleccy, śp. Tadeusz, Stanisław, Salomea, Jadwiga Goleccy, śp. Anna i Józef Kozłowscy, śp. Janina i Stanisław Romanowscy

Śp. Jan Glinowiecki, śp. Sabina Glinowiecka, śp. Krystyna Glinowiecka, śp. Zofia Becmerowicz, śp. Marianna Zaborowska, zmarli z rodziny Glinowieckich i Zaborowskich

NIEDZIELA

Zmarli poleceni z poza parafii oraz zmarli parafianie w ciągu ostatniego roku oraz Księża Pallotyni pracujący w tej Parafii

Tajemnica I
Śp. Marianna, Stanisław, Czesław, Józef, Stanisław, Marian z rodziny Kalitów, śp. Marian, Kazimierz, Władysław, Marianna, Krystyna, Jan z rodziny Sosińskich
Śp. Józef, Michalina Goszcz, śp. Jan, Stefan, Stanisław Goszcz, śp. Stanisław Konecki, dziadkowie z rodziny Koszków i Goszcz
Śp. Teresa i Ferdynand Osiccy, śp Stanisław Konecki, śp. Grażyna Felczak, śp. Marianna i Władysław Osiccy, śp. Olga i Władysław Janik
Śp. Franciszka i Władysław Opalińscy, śp. Ireneusz Opaliński, śp. Wielisława, Leszek Opalińscy, śp. Julianna, Józef Pyza, śp. Bronisław Pyza, śp. Zbigniew Szymański, śp. Bożena Szymańska
Śp. Zdzisław Falkowski, śp. Lucjan Falkowski, zmarli rodzice z obu stron, śp. Henryka Gorczyc, śp. Krystyna Wiśniewska, zmarli z rodziny Czarneckich i Kowalskich

Tajemnica II
Śp. Bolesław Laskowski, śp. Jan Laskowski, śp. Bronisława Złotowska, śp. Stefania, Władysław Zastawni
Śp. Jan Nowakowski
Śp. Władysław i Dariusz Faliszewscy, wszyscy zmarli z rodziny Faliszewskich, Malinowskich, Kłodowskich, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
Zmarli rodzice Zboińscy, śp. Henryk, Marian, Kazimierz, Roman, Apolonia
Śp. Roman, Aleksandra, Jan, Władysław, Genowefa, Wincenty, Krystyna, Franciszek, Bronisława, Władysław
Śp. Roman, Aleksander, Jan, Władysław Jaroszuk, śp. Wincenty, Genowefa Kamionka
Śp. Antoni, Krzysztof, Artur Burni
Śp. Weronika, Stanisław Tyburscy, śp. Rozalia i Paweł Osiecki

Tajemnica III
Śp. Maria Ciechowska, śp. Genowefa i Tadeusz Mądry, śp. Bronisław i Krystyna Mądry, śp. Jan i Bernadetta Mądry, śp. Romualda i Mieczysław Żarczyńscy, śp. Andrzej i Adam Żarczyńscy, śp. Weronika i Mikołaj Ślusarenko, śp. Joanna Ślusarenko, śp. Jan i Agnieszka Mańkowscy, śp. Witold Żarczyński, śp. Krystyna Lalak, śp. Marlena Podlińska-Mądra, śp. Stefan Karol Walkowski, śp. Sławomir Pietruszewski, śp. Tomasz Kaszlewicz, śp. Artur Kubiński, śp. Bogusława Waszkał, śp. Marinna i Jan Bielak, śp. Roman Chmal, śp. Agnieszka Wollman, śp. Grażyna Adamczyk, śp. Barbara Tarnecka, śp. Teresa i Jerzy Kowalczyk, śp . Dawid Kowalczyk, śp. Czesława Chełmińska, śp. Zygmunt Kurek
Tajemnica IV
Zmarli od dnia 1 listopada 2019 roku: śp. Ryszard Kozłowski, śp. Małgorzata Kruszyńska, śp. Ryszard Kowalski, śp. Jan Glinowiecki, ś. Edyta Jabłońska, śp. Henryka Kądeja, śp. Kazimierz Jamroży, śp. Małgorzata Marciniak, śp. Mirosław Olszewski, śp. Henryk Czerwiński, śp. Stanisław Załęcki, śp. Stanisława Grodecka, śp. Genowefa Orczyk, śp. Brygida Mróz, śp. Agnieszka Wollmann, śp. Lucyna Sobiech, śp. Teresa Kowalczyk, śp. Bożena Traczyk, śp. Mieczysław Brzeziński, śp. Joanna Bielska, śp. Filomena Bigda, śp. Lila Zalewska, śp. Małgorzata Wojciechowska, śp. Adam Kaczerowski, śp. Stefan Matuszewski, śp. Bożena Matlewska, śp. Henryk Zalewski, śp. Jan Konewka, śp. Bernard Kirzanowski, śp. Tomasz Kruszyński, śp. Krzysztof Tybuszewski, śp. Regina Matysiak

Tajemnica V
Śp. Księża Pallotyni pracujący w tej parafii:
Ks. Stanisław Marszał. Ks. Mieczysław Ziomkowski.
Ks. Mirosław Zadrożny. Ks. Stanisław Cholewa. Ks. Tadeusz Gliński. Ks. Emil Krupnik. Ks. Krzysztof Margasiński.
Ks. Eugeniusz Piskorek. Ks. Klemens Rusin. Ks. Zygmunt Rut. Ks. Stanisław Sarnicki. Ks. Stanisław Stypa. Ks. Leonard Wołoszyk. Ks. Tadeusz Mika. Ks. Alojzy Minkus. Ks. Edmund Osmólski. Ks. Stanisław Piaskowy. Ks. Andrzej Darznik.
Ks. Ryszard Karbownik, Ks. Jerzy Szewczul

PONIEDZIAŁEK

Kolonia pod Iławę, Klimy i kolonie, Kolonia pod Łęgowo, Kolonia pod Limżę, Kolonia pod Goryń, Kolonia pod Las, Pławty, Wola, ul. Komoniewskiego, ul. Krótka

Tajemnica I

Śp. Józef, Jadwiga, Kazimierz Więckowscy, śp. Stanisław, Stanisława Kruk, śp. Alina, Anna i Krzysztof Góral, śp. Jerzy Bińkowski, śp. Paweł Kruk, śp. Józefa, Jan, Wiesław i Stanisław Więckowscy, śp. Elżbieta Kościuk, dusze, które z nikąd nie mają pomocy

Śp. Kazimiera, Józef, Krystyna, Bogdan, Wiesław Robakiewicz, śp. Katarzyna, Klemens, Henryk Subkowscy, zmarłe babcie i dziadkowie z obojga stron, śp. Stanisław Kubkowski, dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica II

Śp. Rodzice Jan i Marianna Bielak, zmarli rodzice Bielak i Czarnomscy, śp. Jan Wiktor Stańczyk, śp. Stanisław Magalski, śp. Zenobia Smolarska

Śp. Halina, Honorata, Franciszek, Jan, Stanisław Narloch i wszyscy zmarli z rodziny Narloch, śp. Antoni Fotek i wszyscy zmarli z rodziny Fotek

Śp. Stefania, Stanisław Kalbarczyk, Janina, Śp. Marian, Jerzy Walasek, śp. Zofia Kalkowska, zmarła chrzestna Leokadia

Tajemnica III

Śp. Marian, Władysław, Anna, Stanisław Kamińscy, śp. Franciszek Bemowski, śp. Helena, Józef, Lidia Hennig, śp. Monika, Stanisław Poturała, śp. Stefan Siekierski, śp. Jadwiga, Irena, Leszek Szołucha, śp. Stanisława, Wacław Rucińscy, śp. Roman Szymaniak, śp. Katarzyna Leśniak, śp. Maria, Franciszek Stanke, śp. Zofia, Jan Brzuska, zmarli sąsiedzi, śp. Mirosława, Józef Bartkowscy

Tajemnica IV

Śp. Jan Narloch, śp. Kaziemierz Matysiak, śp. Czesława, Benedykt Wierzchowscy, śp. Małgorzata Wierzchowska, śp. Krzysztof Rodak, zmarli z rodzin: Narloch, Wierzchowskich, Bernaciak, Górskich

Śp. Jerzy, Marianna, Jan, Leokadia Karczewscy, śp. Władysław, Helena Graman, śp. Bogusław, Irena, Stanisław Roman, Jan Patyk, śp. Zyta Wadecka, śp. Jadwiga

Śp. Wiktoria, Jóżef, Marian, Jurek Banś, śp. Helena Fałkowska, śp. Antoni, Franciszka, brat Janek Franas, śp. Bronisław, Zygmunt, Marian Franas

Tajemnica V

Śp. Jan, Janina, Bogumiła Pietrzak, śp. Jan, Leokadia, Barbara Galiccy, zmarli z rodziny Pietrzaków, Karczewskich, Kaczmarków, Galickich, zmarli sąsiedzi i znajomi

Śp. Zbigniew, Maria, Józef Woźni, śp. Stefania, Michał, Stanisław Wyszyńscy, śp. Barbara, Anrzejak, śp. Lucyna Rybacka, śp. Agnieszka, Stanisława, śp. Leon Fałkowski

Śp. Adam, Józef, Wioletta, Wacław, Antoni, Juliana, Teresa, Józef Witkowscy, śp. Józef, Maria Kowalscy, śp. Jadwiga, Zofia, Helena, Józefa z. d. Kowalskie, śp. Stefan, wszystkie dusze w czyśćcu ciepiące

WTOREK

Ogrodzieniec, Biskupiczki, Sobiewola, Limża

Tajemnica I

Śp. Aniela, Józef, Jan, Bronisław Dąbrowscy, śp. Anna, Jan, Ryszard Wiącek, śp. Władysława, Andrzej, Adam Dziuba, śp. Ludwik, Franciszka, Stanisław, Filomena Dąbrowscy, śp. Dariusz, Roman Faliszewscy, śp. Anna, Zygmunt Tomczyk

Wiśniewscy i Rucińscy, zmarli z rodziny Wiśniewskich i Rucińskich

Śp. Stanisław Zatorski, śp. Edmund, Cecylia, Bronisław Bielewscy, śp. Leokadia, Feliks Kalinowscy, śp. Barbara Mercholc, śp. Beata Czyżewska, wszystkie dusze z rodziny Zatorskich, Bielewskich, Murawskich

Śp. Stanisław Zatorski, śp. Danuta Golińska, śp. Wanda, Henryk Golińscy, śp. Stanisław, Waldemar Czajkowscy, śp. Helena, Edward Bińkowscy, zmarli z rodziny Bielewskich, Zatorskich, Golińskich i Czajkowskich

Śp. Rafał Rokita, śp. Kazimierz, Wacław Dudzik, śp. Julinna, Stanisław, Kazimierz Podedworni, ś. Mirosław Reszka, śp. Jakub Mówiński

Śp. Mieczysława, Michał Czyżak, zmarli z rodziny Czyżak, śp. Anna, Kazimierz Szymerowscy, śp. Magdalena, August Janta Lipińscy, zmarli z rodziny Janta Lipińskich i Ziętarskich

Tajemnica II

Śp. Franciszka i Stanisław Jakubowscy, śp. Katarzyna i Karol Ksyta, zmarli z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Dariusz Osiecki, śp. Michał, Hubert, zmarli dziadkowie z obojga stron, śp. Lidia Leszczyńska

Śp. Leokadia, Jan Galiccy, śp. Władysław Figurski

Śp. Danuta, Wanda, Henryk Czolińscy, śp. Anna, Helena, Marianna Belka, śp. Waldemar, Stanisław, Mieczysław Czajkowscy, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Janina, Antoni, Jan Jabłońscy, śp. Janina, Michał, Zygmunt, Antoni Stybowscy, śp. Regina, Grażyna Pieruh, zmarli pradziadkowie, śp. Leokadia, Mieczysław Gamoń, śp. Janina Karpus, śp. Roman, Antoni Czapla, śp. Piotr Saremba, śp. Ks. Stanisław Sarnicki, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Leokadia, Genowefa, Ewa, Mieczysław, Jan, Szczepan, Władysław Gamoń, śp. Marianna, Zofia, Bronisław Laskowscy, śp. Helena, Wiktoria, Antoni Wolowscy, śp. Jenryk Mento, za poległych i pomordowanych

Śp. Halina Wiśniewska, zmarli dziadkowie

Tajemnica III

Śp. Marianna, Stanisław, Bogdan Szczepańscy, śp. Marianna, Antoni Kur, zmarli dziadkowie z obojga stron, zmarli z rodziny

Śp. Małgorzata Drab, śp. Anna i Józef Drab, śp. Ida i Mieczysław Pilkiewicz, śp. Bronisława i Stanisław Bartyzel, śp. Helena i Jacek Janocha

Śp. Rodzice Wanda, Henryk Golińscy, śp. Anna, Marian Becka, śp. Danuta Golińska, śp. Anna, Antoni Golińscy i zmarli z rodziny, śp. Rodzice Stefania, Henryk Jarniccy, śp. Kazimierz, Bogdan, Władysław, Adam, Zosia, Marianna Jarniccy oraz zmarli z rodziny

Śp. Józef, Marianna, Mirosława Krzysztofik, zmarli dziadkowie z obojga stron

Śp. Bronisława, Stanisław Bartyzel, śp. Helena i Jacek Janocha, śp. Anna i Franciszek Adryjan

Tajemnica IV

Śp. Feliks, Teresa, Marek Budziccy, śp. Stanisław Ruciński

Śp. Marianna, Tadeusz, Roman, Mieczysław Czarneccy, zmarli dziadkowie, śp. Aniela, Filip Chmal

Śp. Stefania, Stanisław, Stefan Kalbarczyk, śp. Zofia, Antoni, Tadeusz, Krystyna Masny, śp. Jadwiga, Jan Gałaszuk, śp, Krystyna, Stanisław Kalbarcyk

Śp. Rodzice Marta i Jan Ługowscy, śp. Jadwiga, Zbigniew, Elżbieta Pohoscy, śp. Feliks Licznerski

Śp. Zygmunt, Kazimierz, Walenty, Leokadia, Bartek Dudziak, śp. Seweryn, Kazimierz, Małgorzata Kisielewscy, śp. Jadwiga Starościak, śp. Elżbieta, Władysław Obarowscy, śp. Jan, Janina, Alojzy, Czesław Ługowscy

Śp. Marian Gwiazda, śp. Franciszek Gwiazda i dziadkowie z obojga stron

Śp. Stanisław Jakubczyk, śp. Zdzisław Jakubczyk, śp. Józef, Barbara Cieślik, zmarli dziadkowie

Tajemnica V

Śp. Krystyna Feige, śp. Gabriela Miłosz, śp. Ewa Watkowska

Śp. Jan Bartyzel, śp. Stanisław Borowiecki, śp. Anna Rutecka, śp. Anna Borowiecka, śp. Henryk Borowiecki

Śp. Antoni, Józef Tomczyk, śp. Janina Kur, zmarli kapłani, nauczyciele i katecheci, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Maria, Czesław, Henryk Jęczewscy, śp. Jan Glinowiecki, śp. Józef, Franciszka, Tadeusz, Zofia, Stanisław, Jadwiga Godlewscy, śp. Władysława, Filip Jęczewscy, śp. Honorata, Ignac Majewicz, ś. Janina Karpus

Śp. Zofia, Jan Jasińscy, śp. Barbara, Jan Kowalscy, zmarli dziadkowie, zmarli z rodziny Siekluckich, Jasińskich, Witkowskich, Olszewskich, zmarli sąsiedzi, znajomi, śp. Ks. Czesław Kujawa

Śp. Irena, Stanisław Dudek, śp. Marian Wyłupski, zmarli dziadkowie, zmarli z rodziny: Dudek, Komorniczak, Lipskich, Pracz, Bożek, Kurek, śp. Maciej, śp. Ks. Wiesław Ościłowski, śp. Antoni Sypułek, śp. Anna i Andrzej Sypułek, śp, Janina i Bolesław Czerwińscy, śp. Henryk Czerwiński, śp. Anna i Franciszek Adrian.

Środa

Ul. Rodziny Stangów, ul. Daszyńskiego

Tajemnica I

Śp. Jan Otrębski, śp. Sylwester Dzieniszewski, śp. Elżbieta, Mateusz Dymowscy, śp. Czesław Stępski, śp. Alicja Czaińska, śp. Ryszard Krupiński, zmarli dziadkowie Krupińscy, Otrębscy, Dzieniszewscy, Mejsner, zmarli wujkowie Nowakowscy, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Katarzyna, Klemens Subkowscy, śp. Kazimiera, Józef Robakiewicz, śp. Elżbieta, Albin Kołodziejscy, śp. Edward Król, śp. Henryk Subkowski, śp. Sławomir Robakiewicz, śp. Wiesław Robakiewicz, śp. Bogdan Robakiewicz, śp. Stanisław Kupkowski, śp. Natalia Piotrowska, śp. Marcin Ostrowski, śp. Jakub Jabłoński, śp. Alojzy Sałata, śp. Wiesław Maciejewski, śp. Wanda Czerwińska, śp. Krystyna Robakiewicz, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Helena, Mieczysław Krupa, zmarli z rodziny Krupa i Wolskich, śp. Helena i Józef Dombrowscy, śp. Helena, Tadeusz, Bronisława, Antoni Dombrowscy, śp. Anna, Józef, Alfons Gizińscy, śp. Teresa, Edward Badysz, śp. Mieczysława, Jan, Mirosław Jasińscy, śp. Teresa Skiba, śp. Feliks Kaptur

Tajemnica II

Śp. Stanisława, Kelmens, Krystyna, Roman, Józef Henryk, Ryszard Okońscy, śp. Marianna, Stanisław, Tedeusz, Edward Długosz, zmarli z rodziny Witkowskich, Kwiatkowskich, Pielackich i Paciorków

Śp. Konstanty Piotrowicz, śp. Edward Dmowski, śp. Teofil Piotrowicz, śp. Bogumił Piotrowicz, zmarli rodzice, dzidkowie z obojga stron, wszyscy zmarli z rodziny

Śp. Barbara Miklikowska, śp. Zbigniew Kapteina, śp. Franciszek, Marta, Helena, Stanisław, Łucja Drężek, zmarli dziadkowie z obojga stron

Śp. Jadwiga, Brunon i zmarli z rodziny Kawskich, śp. Ks. Przybylski, śp. Ks. Marszał, śp. Ks. Karbownik, śp. Ks. Sarnicki i zmarli sąsiedzi

Śp. Franciszek Adamski i zmarli z rodziny Adamskich i Brojków, dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica III

Śp. Grażyna Adamczyk, śp. Helena i Stanisław Adamczyk, śp. Tadeusz Mikołajewski, śp. Zdzisław Ostrowski

Zmarli z rodziny Kurzyńskich i Piotrowskich

Śp. Stanisław, Józef, Katarzyna i zmarli z rodziny Czarnik, śp. Irena Bożek, śp. Anna, Wasyl i zmarli z rodziny Być, śp. Katarzyna, Marianna, Jan, Stanisław, Aleksander, Zofia, Janina, zmarli księża którzy pracowali w tej parafii, zmarli sąsiedzi, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Genowefa Magalska, śp. Marian, Zdzisław, Roman Magalscy, śp. Stefania, Czesław Wawrzyniak, śp. Izabela Wawrzyniak, śp. Leokadia, Leon Milewscy

Śp. Tadeusz, Henryk Pokorscy, zmarli z rodziny, śp. Stanisław, Leon Walczak i zmarli z rodziny, zmarli z rodziny Roman i Filipowicz, śp. Rozalia, Piotr, Tadeusz Grabowscy

Tajemnica IV

Śp. Anna, Helena, Stefan, Józef i Tadeusz Rojczyk, śp. Józef, Stanisław Rychta, śp. Jan Ksyta, śp. Szczepan Karbownik, śp. Anna Orłowska, śp. Marek Orłowski, śp. Jadwiga, Stefan Smolińscy, śp. Stefania, Stanisław Zabieglik, śp. Adam Kabat, śp. Józef Moczarski, śp. Edward Zawirowski, śp. Mieczysław Pruszko, śp. Ewa Kowalkowska, śp. Julian Gwiazda, śp. Katarzyna Bluj, śp. Katarzyna i Jan Czarnik

Śp. Stanisława, Kelmens, Krystyna, Roman, Józef Henryk, Ryszard Okońscy, śp. Marianna, Stanisław, Tedeusz, Edward Długosz, zmarli z rodziny Witkowskich, Kwiatkowskich, Pielackich i Paciorków

Śp. Konstanty Piotrowicz, śp. Edward Dmowski, śp. Teofil Piotrowicz, śp. Bogumił Piotrowicz, zmarli rodzice, dzidkowie z obojga stron, wszyscy zmarli z rodziny

Tajemnica V

Śp. Marcin Ostrowski, Feliks Ostrowski, Józef, Jan Kaliszewscy, Zofia, Konrad Chmielewscy, Genowefa Grudzień, Jan Orzeszek, dziadkowie Chmielewscy i Kaliszewscy, Halina Murszewska

Z rodziny Chylińskich: śp. Jan, Władysław, Stefania, Henryk, Czesław, Józef, Jerzy, Kamil, zmarli z rodziny Jakubowskich i Głuszkiewicz, z rodziny Grudka: Józef, Jadwiga, Jan, Bolesław, Leokadia, Kazimiera, zmarli kapłani: ks. Ościołowski, ks. Kubica, ks. Daźnik, ks. Karbownik

Śp. Edward, Zofia, Józef Zyskowscy, śp. Irena, Walenty Choińscy, śp. Zofia i Józef Choińscy, śp. Władysława, Władysław Domurat, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, śp. Zosia

Czwartek

Ul. Zagrodowa, ul. Leśna, ul. Prusa, ul. Jagiellońska,

  1. Łasińska, ul. Żwirowa, Al. Wojska Polskiego

Tajemnica I

Śp. Józef Prusik, Stanisław, Maria Prusik, Jan, Wacława Prusik, Roman Mielcarz, Wacław Prusik, Bronisław Sobiepanek, Władysław Prusik, Anna Prusik, Ryszard Sobiepanek, Helena, Henryk Sosnowscy, Jadwiga, Jan Puchalscy, Janina, Henryk Prusik, Stanisław Mielcarz

Śp. Marianna, Ryszard, Zofia, Seweryn, Zdzisław Dębińscy, Władysława, Józef Kula, Stanisław, Franciszek, Bolesław, Józef, Józefa Lejmanowicz, Leokadia, Antoni, Józef Meler, ks. Jerzy Szewczul, Ryszard Gruszecki, sąsiedzi, znajomi, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Leokadia, Antoni, Wacław, Józef, Maria, Bonifacy, Adela Meler, Stanisław, Honorata, Tadeusz, Czesław, Zofia, Edmund, Czesława Milarscy, Stanisław, Józef, Bolesław, Józefa, Maria, Franciszek Lejmanowicz, Agnieszka, Maria Werner, Monika, Stanisław Poturała, Zofia, Edmund Orczyk, Zofia, Edmund Orczyk, Genowefa, Józef Korgól

Śp. Rodzice Jan i Wanda Domachowscy, Henryk, Zofia Walter, Stefan, Ludwika Kuchta, Stanisław, Zygfryd, Felicja Krauze, Bernadeta, Jan Mądry, Urszula Mańkowska, Aleksander, Małgorzata Bakiewicz, Bronisław, Benedykt, Stanisław, Ryszard, Stefan, Roman, Leszek Zabłoccy, Bolesław, Anna, Jan, Jadwiga, Czesław, Benedykt Kanziuskich, ks. Jan Przybylski, ks. Stanisław Piaskowy, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Rodzice Kazimiera i Stanisław Baranowicz, brat Jerzy Baranowicz

Śp. Ignacy, Klara, Ryszard Sarneccy, śp. Barbara, Józef Kruszyńscy, śp. Czesław, Piotr Chylińscy, śp. Krystyna Starbała, śp. Zofia Mejka

Tajemnica II

Śp. Bronisław, Ignacy Falarscy, brat Ignacy Falarski, Halina, Franciszek Falarscy, Leokadia, Stefan, Stanisław Herka, Zygmunt Kitliński, Henryk Barański, Józefa, Bernard Chodzińscy, ciocie i wujkowie, babcie, dziadkowie, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Leokadia, Leon, Bronisław, Zbigniew Olszewscy, śp. Jadwiga, Włodzimierz, Maciej, Weronika Maliszescy, śp. Anna Panter, śp. Barbara Wesołowska, śp. Barbara Hanke, śp. Leon Mossakowski, śp. Bronisława, Bronisław, Stanisław, Halina Haliccy

Śp. Daniela, Roman, Ignacy, Irena Bekter, śp. Anna, Ignacy Bekter, śp. Stanisław, Wincenta Dutkiewicz, śp. Janina Serówka, śp. Zdzisława Kowalewska, śp. Franciszek, Franciszka Raczkowscy
Śp. Marianna, Franciszek, Barbara, Józef, Stanisław, Piotr, Małgorzata, Damian, Tomasz Kruszyńscy, śp. Marianna, Władysław, Zdzisław, Michał Jakubczyk, śp. Marian, Klara, Ignacy Sarneccy, śp. Stefania Sudnikowicz, śp. Maria Markiewicz

Śp. Ewa, Stanisław Kibała, śp. Stanisława, Kazimierz Brzóska, śp. Grzegorz Brzóska, śp. Stanisław Brzóska, śp. Leokadia, Ignacy Wiśniewscy, śp. Maria i Teodor Kibała, dusze w czyśćcu ciepiące, śp. Roman Kibała

Tajemnica III

Śp. Cecylia, Stefan, Jan, Bartłomiej Rypiński, śp. Anna, Jadwiga, Aleksandra, Bolesław, Benedykt, Edmund Osenka, śp. Krystyna, Tadeusz Giżeńscy, śp. Marta, Franciszka Gebert, śp. Maria, Kazimierz Kozłowscy, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Gabriela Szymańska, śp. Marianna Smolińska, śp. Marzena Mrozik, śp. Jan i Maria Lazer, śp. Marianna, Jan, Stanisław, Barbara, Eugenia i Zykfryda Bruscy

Zmarli z rodziny Barańskich, śp. Stanisława, Władysław, Jerzy, Maria, Mihcał z rodziny Pękul, śp. Janina, Wacław, Anna, Jan, Franciszka, zmarli krewni i sąsiedzi, śp. Bogumiła Waszkau, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Jan, Bernadeta Mądrzy, śp. Tadeusz, Genowefa Mądrzy, śp. Bronisław Mądry, śp. Felicja, Stanisław Krause, śp. Stefania Gawrych, śp. Maria, Teodor Owsiccy, śp. Stanisława, Ignacy Gawrych

Śp. Henryk Barański, śp. Bronisława, Ignacy, brat Ignacy, Franciszek, Halina Falarscy, śp. Józefa, Bernard Chodzińscy, śp. Jan, Krystyna Franas, śp. Maria, Jan Kaweccy, śp. Zygmunt Kitliński, zmarli dziadkowie

Śp. Ryszard, Halina, Józef, Ewa Bodnar, ś. Henryka, Tadeusz, Teofila, Piotr, Stanisław Żak, śp. Małgorzata, Franciszek, Teresa, Stanisław Felbur, śp. Wanda, Ludwik, Zbigniew, Beta Rutkowscy, śp. Aleksandra Bossowska, śp. Jan Grzesik, zmarli księża pracujący w naszej parafii, siostra Róża, dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica IV

Śp. Maria, Leon, Roman, Wojtek, Apolonia Lewandowscy, śp. Władysław, Tadeusz Lubnau, zmarli dziadkowie z obojga stron, zmarli ciocie i wujkowie z rodziny, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Władysław, Bronisława Cieślak, zmarli z rodziny Cieślaków, Jarmolińskich, Jasińskich, Łubków, śp. Rozalia i Adam Grabowscy, śp. Agnieszka Kozłowska, śp. Tadeusz Langowski, śp. Ewa Wegner, śp. Jan i Józefa, zmarli dziadkowie, ciocie, wujkowie, znajomi i sąsiedzi, zmarli pallotyni: śp. Stanisław, Andrzej, Ryszard, Tadeusz, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Ryszard Kosakowski, śp. Genowefa, Stanisław, Irena, Bolesław, Helena, Alfred, Irena, Stanisław, zmarli rodzice z obojga stron, zmarli dziadkowie z obojga stron, zmarli sąsiedzi, wszyscy zmarli z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Rozalia, Piotr, Tadeusz Grabowscy, śp. Tadeusz, Henryk Pokorscy, śp. Łucja, Bronisław Ryjewscy, śp. Anna Kwiatkowska, śp. Teresa Zdzichowska, zmarli z rodziny Grabowskich, Izdepskich, Pokorskich i Walczak

Śp. Jan, Józefa, Wawrzyniec, Katarzyna, Józef, Genowefa, Stefan, Ryszard, Tedeusz, Jan, Władysław, Bronisław, Jolanta, Monika, Wanda, Henryka, Czesław, zmarli z rodziny Konewka i Góreckich

Zmarli z rodziny Góreckich i Stępkowskich, śp. Bronisława Marij, rodzice z obojga stron, dziadkowie, śp. Aleksander, Józef, Kazimierz, Czesław, Jan, Marta, Wanda, Anastazja, Henryk Gosiel, śp. Jan, Krystyna Frans, śp. Józef, Mieczysława Nowakowscy

Tajemnica V

Śp. Józef, Jan, Kazimierz Krzysztofik, śp. Józef, Mikołaj, Tadeusz Gnutek, zmarli dziadkowie

Zmarli z rodzin: Ułanowskich, Szczekało, Pogodzińskich, Daroszewskich, Gołębiewskich

Zamrli dziadkowie z rodzin: Wojtkieiwczów, Olszlegrów, Dopichaj, Ambrożkiewiczów, zmarli rodzice: śp. Zofia i Leon Dopichaj, ąp. Eleonora i Edward Olszlegier, śp. Wanda i Wiesław, śp. Czesław i Laura, śp. Urszula i Eugeniusz, śp. Jola, Renata, Grażyna, śp. Balbina, Maria, Adela, Kunegunda, śp. Ks. Przybylski, ks. Marszał, ks. Piaskowy, ks. Osmólski, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Jan, Krystyna Franas, śp. Antoni, Franciszka, Zygmunt, Bronisław Franas, wszyscy zmarli z rodziny Franas, śp. Jan, Władysława Stępkowscy, śp. Wanda, Monika, Aleksandra, Kaziemierz, Józef, Małgorzata, zmarli z rodziny, śp. Henryka, Marian Mikusek, śp. Bronisław Górecki, śp. Henryk Barański, śp. Zygmunt Kitliński, śp. Anastazja i Wiesław Pajek, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek

Ul. Słoneczna, ul. Mieczysława, ul. Polna, ul. Klonowa, ul. Rolna, ul. Nowomiejska, ul. Żytnia, ul. Reja,

  1. Żeromskiego, ul. Słowackiego, ul. Krasickiego,
  2. Kochanowskiego, ul. Fredry, ul. Kołłątaja,
  3. Kolejowa, ul. Rybna, ul. Kwiatowa, ul. Dolna

Tajemnica I

Śp. Monika, Walenty, Józef, Halina, Zenon Gramann, śp. Łucja, Tadeusz, Urszula Żmudzińscy, śp. Franciszek Tomczuk z rodziną, śp. Grzegorz, Stefan, Aniela Wejnarscy, zmarli z rodziny: Żuralskich, Jabłońskich, Affek, Żuchowskich, Gramanów, Żmudzińskich, Tyrka, Owczarek

Śp. Marianna, Jan, Zenon Kruszewscy, śp. Ryszard Czajkowski, śp. Roman Dzierżewicz, zmarli z rodziny Piotrowskich i Kruszewskich

Śp. Marian, Anna, Władysław, Eugeniusz, Krystyna, Halina, Jan Milewscy, śp. Jadwiga, Leon, Stefan, Janina, Andrzej Zawadzcy, śp. Marcin, Jan, Marian, Wanda, Zygmunt, Hanna, Marianna, wszyscy zmarli z rodziny, zmarli sąsiedzi i wszystkie dusze, które potrzebują pomocy

Tajemnica II

Śp. Ignacy, Weronika, Bronisław Majewicz, śp. Anna, Tadeusz Sowińscy, Melita, Justyna Warachowska, śp. Irena i Wacław, Piotr, Józef Kawscy, śp. Augustyn, Magdalena, Benon, Alojzy, Damian, Ludwik, Stefan, Janina, Ewa, Liliana, Grzegorz, Bożena, Waldemar Janta Lipińscy, Agnieszka, Józef Jabłońscy, śp. Czesław Dembowski, śp. Anna i Kaziemierz Szymerowscy, śp. Augustyna i Tomasz Ziętarscy, śp. Irena i Franciszek Zientarscy, śp. Bogumiła, Benon i Ireneusz Żak, śp. Szymon, Sebastian Szymańscy, śp. Irena i Walenty Choińscy, śp. Zofia, Józef, Edward, Zosia Zyskowscy, śp. Jadwiga, Władysław, Franciszek, Stefan, Bernadeta, Jadwiga, Władysław, Józef, Anna, Sabina, śp. Kazimierz, Małgorzata Wojciechowscy, śp. Dariusz Sitnik śp. Czesław Stępski, śp. Darek, śp. Lidia, śp. Karol, Eugeniusz, Czesława, śp. Ks. Czesław Dolecki, śp. Ks. Czesław Kujawa, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica III

Śp. Zofia i Henryk Czarneccy, Łucja, Marian, Grażyna, Andrzej Rutkowscy, śp. Czesława, Helena, Alojzy i Stanisław Wąsowscy, śp. Emilia Laskowska, śp. Łucja, Władysława, Jan, Waldemar, Stanisław Czarneccy, śp. Józefa i Józef Matuszewscy, śp. Joanna Ruda, zmarli krewni i znajomi oraz wszyscy zapomniani

Śp. Tadeusz Łubek, syn Tadeusza i córka Maryla, Zbigniew, rodzice z obydwu stron

Śp. Genowefa, Jan, Janusz Kwiatkowscy, Stanisław, Kacper, Agnieszka Łuczkowscy, śp. Maria, Tomasz, Wojtuś, Antonia i Józef Kwiatkowscy, śp. Wanda Pęcak, Władysława, Stanisław Linowscy, Eleonora, Włodzimierz Jeżowscy

Tajemnica IV

Śp. Kazimiera, Jan, Bożena, Zofia, Stanisław z rodziny Karczewskich, śp. Zofia, Stanisław, Renata z rodziny Dobies, śp. Genowefa, Tadeusz, Maria, Jan, Bronisław, Krystyna, Zofia, Jan z rodziny Mądrych, śp. Zofia, Franciszek z rodziny Sobolewskich

Śp. Kazimiera, Stanisław, Jerzy Baranowicz, śp. Helena, Franciszek, Józef Tęczar, śp. Kamila Kreńska, dusze wszystkich zmarłych z rodziny Baranowiczów, Brodzińskich i Tęczarów, wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica V

Śp. Mirosław, Aleksandra, Mieczysław, Jadwiga, Marianna Walasiewicz

Śp. Bolesław, Zofia, Edward Czaplińscy, śp. Kornelia Cybulska

Śp. Urszula Władysław, Edmund, Jadwiga, Bolesław Fabińscy, śp. Joanna, Alojzy Konowalscy, śp. Alojzy, Damian, Magdalena, Augustyn Janta-Lipińscy, śp. Anna i Tadeusz Sowińscy

Śp. Irena, Piotr Bukowscy, śp. Janina, Bolesław Wróblewscy, śp. Marta, Józef Rudzińscy, śp. Jadwiga, Józef, Piotruś, Jan, Bogdan, Elżbieta, Waldemar Księżyk, śp. Władysława, Konstanty Bukowscy, dusze w czyśćcu ciepiące

Śp. Wiktoria, Władysław, Jan, Henryk Czubek, Zofia, Marta, Romuald Banaszkiewicz, śp. Krystyna Sieradzka

     SOBOTA

Ul. Sienkiewicza, ul. Mickiewicza, ul. Ciasna,

  1. Sportowa, ul. Cmentarna, ul. Parkowa,
  2. Nadjeziorna, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Wiktora, ul. Kopernika

Tajemnica I

Eugeniusz, Władysław Dernóga, Stefania, Franciszek Słowik, Jadwiga, Franciszek Majewicz, śp. Waleria Ziobro, śp. Walentyna, Marian Michalscy, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Babcia i dziadek Jędrzejczak, śp. Dziadek Zgliniecki, śp. Halina Zgliniecka, zmarli ciocia i wujek Burni, śp. Grzegorz Kapuściński, śpi. Krzysztof Kapuściński, śp. Edek Burny, wszystkie dusze, które znikąd pomocy nie mają

Śp. Janina, Józef, Cecylia, Piotr, Edward, Janina Bielik, śp. Agnieszka, Józef, Franciszek, Maria Rzymczyk, śp. Helena, Stanisław, Gabryjel, Mikołaj, Marian, Genowefa

Tajemnica II

Śp. Stanisław Magalski, zmarli rodzice z obojga stron Bielak i Magalski, zmarli z rodziny Czarnomskich, śp. Zenobia Smolarska

Śp. Maria Ciechowska, śp. Romualda, Miexzysław, Andrzej, Adam Żarczyńscy, śp. Genowefa Madra, śp. Tadeusz, Bronisław Mądry, śp. Marzena Podzińska-Mądra, śp. Antoni Ciechowski, śp. Kunegunda Cichowska, śp. Ks. Ryszard Karbownik, śp. Ks. Andrzej Darznik

Śp. Floria, Jan, Tadeusz Figurscy, śp. Zofia, Antoni Figurscy, śp. Helena, Stanisław, Kazimiera, Bolesław, Danuta,

Tajemnica III

Śp. Henryka Kowalczyk, śp. Adolf Kowalczyk, śp. Jerzy, Marta Kowalczyk, dziadkowie Kowalczyk, dziadkowie Kamińscy, zmarły wujek Dybich, zmarli ciocia i wujek Dąbrowscy, śp. Darek Sitnik

Śp. Józef, Franciszek, Stefania, Marianna Zapadka, śp. Marian, Stanisław, Jan Osieccy, śp. Stanisława Osiecka, śp. Zenon Sobolewski

Śp. Bożena, Józef, Marek Detner, śp. Agnieszka Wollmann, śp. Wacław Dudzik, zmarli z rodziny

Tajemnica IV

Śp. Tadeusz Barański, zmarli z rodziny Karczewskich i Barańskich, zmarli koledzy i koleżanki z pracy, zmarli księża pracujący w naszej parafii

Śp. Halina i Wacław, Eryka i Jerzy, Zofia i Bronisław, Wanda i Józef, Antonina i Marian, Agnieszka i Piotr, wszyscy zmarli z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Zofia, Edmund Mejka, śp. Brygida, Feliks Fąferek, śp. Krystyna, Bożena, Bogdan, Roman, Paulina, Józefa, dusze w czyśćcu cierpiące

Tajemnica V

Śp. Józef, Mieczysława Nowakowscy, śp. Bronisław Górecki, śp. Czesław Żółtak, zmarli z rodziny Nowakowskich, Dzieniszewskich, Stępkowskich, Góreckich, zmarłe znajome katechetki, dusze w czyśćcu cierpiące

Śp. Stefania, Zdzisław, Józefa, Konstanty, Jan Sobiech, śp. Bożena Traczyk, śp. Kazimierz Krupiński, śp. Józef, Stanisława Lewiccy, śp. Franciszek, Wiesław, Margita, Jan Grucela, śp. Aniela, Jan Wójtowicz