OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2021 r.

1. W czwartek, 11-go listopada obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dodatkową Msza św. o godz. 10.30, a o godz. 18.00 Mszę św w intencji ojczyzny.
2. W tym tygodniu w kościele wspominamy, w środę św. Leona Wielkiego papieża i doktora kościoła, w piątek św. Jozafata biskupa i męczennika, a w sobotę pierwszych polskich męczenników, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
3. Przypominamy o naszej modlitwie wypominkowej za zmarłych i zapraszamy do włączania się do tej modlitwy, codziennie o godz. 17.30. Wiemy też, że wielu parafian z Polski i z zagranicy, łączy się z nami przez internet, i w taki sposób uczestniczy w niedzielnej Mszy św. i modlitwie wypominkowej za zmarłych.
4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie. A, na Caritas diecezjalne z ubiegłej niedzieli zebraliśmy 550 zł. Jeszcze raz wszystkim naszym ofiarodawcom, mówimy serdeczne Bóg zapłać.
5. 12-go listopada w piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy Matki Bożej Królowej Świata.
6. 13-go listopada w sobotę po Mszy św. wieczornej, spotkanie dla rodziców dzieci z klas III, które przystąpią w tym roku szkolnym do I Komunii Świętej.
7. 14-go listopada w niedzielę dzieci i rodziców zapraszamy na pierwszą Mszę Świętą inicjacyjną na godz. 12.30, podczas której nastąpi poświęcenie i wręczenie książeczek.
8. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć Stanisław Gajor, parafia Brzeg Dolny, i Joanna Koprowska panna, parafia tutejsza, zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach w zawarciu tego małżeństwa, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
9. Za tydzień Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka.
10. Polecamy tygodnik GOŚĆ NIEDZIELNY, a w nim jak zawsze niezwykle ciekawe artykuły. Zapraszamy do lektury!
11. W Bogu nasza niezachwiana nadzieja i oparcie, dlatego prośmy, aby na towarzyszył i błogosławił.

Duszpasterze