NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 21.11.2021 r.

OFIARY Z DZISIEJSZEJ TACY PRZEZNACZONE SĄ NA INWESTYCJĘ W NASZEJ ŚWIĄTYNI

1. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czyli czas przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego.
2. W przyszłą niedzielę będziemy gościli kleryka z Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu, który będzie rozprowadzał kalendarze na 2022 rok i zbierał ofiary na seminarium.
3. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 780 zł na pomoc Kościołowi w potrzebie. Bóg zapłać za okazywaną hojność i wszelkie składane ofiary.

4. W najbliższy piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy św. Wincentego Pallotiego. Serdecznie zapraszamy !
4. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: tygodnika GOŚĆ NIEDZIELNY, a w nim artykuły: o kryzysie na granicy Polsko – białoruskiej, jak długo potrwa i jak się rozwinie, oraz o historii Cudownego Medalika, a także o relikwiach ks. Jana Machy, nowego błogosławionego. Dzisiejsza gazeta zawiera także płytę z filmem dokumentalnym o tym nowym błogosławionym. Gorąco zachęcamy do lektury!
5. Prośmy Chrystusa Króla, aby nam przewodził i nas błogosławił.