OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE BOŻE NARODZENIE – 25.12.2020 r.

  1. Przeżywamy Boże Narodzenie –   radujmy się, że Bóg wkroczył w dzieje ludzkości „Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami”. Aby przeżyć tę tajemnicę prawdziwie po chrześcijańsku, nie ograniczajmy się tylko do zewnętrznych obrzędów i zwyczajów. Niech nasze serca będą przepełnione wdzięcznością, pokojem i dobrem.
  2. Jutro obchodzimy Święto pierwszego męczennika św. Szczepana. Porządek Mszy Świętych jest taki jak w niedzielę. Taca z drugiego Dnia Świąt Bożego Narodzenia przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Święto Świętej Rodziny, będziemy w tym roku przeżywali w najbliższą niedzielę 27-go grudnia.
  4. Polecamy Świąteczny numer „Gościa Niedzielnego”. Cena 10 zł.
  5. Na czas naszego uroczystego Świętowania Bożego Narodzenia, pięknych spotkań rodzinnych niech Pan nas wspiera i nam błogosławi.

 

Duszpasterz