OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 09.01.2021 r.

 

  1. Tą niedzielą kończy się okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna się okres zwykły. Wielki Post rozpoczynamy Środą Popielcową 2 marca.
  2. Do czwartku trwamy jeszcze w naszych spotkaniach „kolędowych” według podanego w intencjach porządku i zgodnie z wskazanymi ulicami. Wszystkie spotkania odbywają się w czasie sprawowanej Mszy św. w naszym kościele o godz, 18.00. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy do tej pory uczestniczyli w takiej formie wizyty duszpasterskiej, za wspólną modlitwę i złożoną ofiarę. Także tym, którzy łączą się z nami przez internet. Bóg zapłać!
  3. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele inwestycyjne w naszym kościele. Za wszelkie złożone i składane ofiary mówimy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Jak zawsze polecamy prasę katolicką: tygodnik GOŚĆ NIEDZIELNY,  Polecamy także miesięcznik Różaniec, oraz dla najmłodszych ANIOŁ STRÓŻ, a także inne katolickie czasopisma.
  5. Prośmy o błogosławieństwo.

 

Duszpasterze