OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27.12.2020 r.

  1. Jutro 28-go grudnia wspominamy Świętych Młodzianków Męczenników i jak ogłaszaliśmy zapraszamy w ramach wizyty duszpasterskiej na Mszę św. o godz. 18.00, aby prosić Boga o błogosławieństwo dla swoich rodzin w tym zbliżającym się Nowym Roku. Poruszymy również przy tej okazji najważniejsze sprawy związane z duszpasterstwem i planowanymi działaniami remontowymi w naszym kościele. Wytłumaczymy również jak w tej sytuacji poświęcić swoje mieszkanie i gospodarstwo. Porządek miejscowości i ulic wywieszony jest w gablocie pod chórem i na naszej stronie internetowej. Wszystkich gorąco zachęcamy do tej wspólnej modlitwy, a zbierane przy tej okazji tzw. ofiary kolędowe, przeznaczamy na planowane w tym roku inwestycje w naszej świątyni. Ministranci również będą zbierali do puszek ofiary na swoje potrzeby formacyjne i edukacyjne. Wszystkich, którzy nie mogą przybyć, albo mają jakikolwiek obawy ze względu na pandemię, zapraszamy do łączenia się z nami przez naszą parafialną stronę internetową. I tak zapraszamy na Msze św. w intencji mieszkańców:

PONIEDZIAŁEK – 28.12.2020 R – PŁAWTY, LIMŻA, KOLONIA POD LIMŻĘ, WOLA I KOLONIA POD IŁAWĘ;  

WTOREK – 29.12.2020 R – KOLONIA POD ŁĘGOWO, UL. WOLNOŚCI, UL. ARMII KRAJOWEJ, UL. MIECZYSŁAWA, UL. WIOSENNA, UL. ŻWIROWA, UL. ŁASIŃSKA, UL. LEŚNA, UL. CIASNA I SOBIEWOLA POD KANTOWO;

ŚRODA – 30.12.2020 R – OGRODZIENIEC I KOLONIA POD LAS;

SOBOTA – 02.01.2021 R – UL. PRUSA, UL. NADJEZIORNA, UL. STRAŻACKA, UL. RYBNA, UL. DOLNA, UL. PARKOWA, UL. CMENTARNA I KOLONIA POD GORYŃ;

  1. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne za przeżyty szczęśliwie Rok 2020.
  2. W Nowy Rok 1-go stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. tego dnia będą odprawiane jak w niedzielę.
  3. W pierwszą sobotę odprawiamy nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy świętej o godz. 8.00.
  4. Są jeszcze ostatnie egzemplarze świątecznego wydania tygodnika GOŚĆ NIEDZIELNY.
  5. Na te ostatnie chwile kończącego się roku i na ten zbliżający się Nowy Rok prośmy Chrystusa o łaski i błogosławieństwo

 

Duszpasterze