ul. Kościelna 3  (55) 27 56 019   kancelaria@parafiakisielice.pl A A A  

MĘSKA RÓŻA RÓŻAŃCOWA

sobota, 06-05-2023 | dodał: Grzegorz Radomyski


W dniu 6 maja 2023 została zawiązana Męska Róża Różańcowa....

W dniu 6 maja 2023 została zawiązana Męska Róża Różańcowa Św. Józefa.

Podczas Mszy Świętej o godz 08:00 do grona Żywego różańca zostały przyjęte Kobiety oraz Mężczyźni co w konsekwencji pozwoliło na utworzenie w naszej parafii kolejnej, piątej już róży różańcowej składającej się z samych mężczyzn. Wierzymy mocno że modlitwa różańcowa przyczyni się do wzrostu duchowego przede wszystkim członków Żywego Różańca oraz ich rodzin i całej parafii. 

Spotkania  męskiej róży Różańcowej odbywają sie w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 19:00 w sali parafialnej, na które zapraszamy również nowych kandydatów. 

Ciebie Najświętsza Maryjo Panno, Królowo Różańca świętego, biorę sobie dzisiaj za Patronkę i Opiekunkę. Proszę Cię pokornie, abyś we wszystkich potrzebach moich - teraz i w godzinę mojej śmierci- wspierała mnie swoją pomocą.

W galeri zostałe umoeszczone zdjęcia.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM