ul. Kościelna 3  (55) 27 56 019   kancelaria@parafiakisielice.pl A A A

• w czwartek – uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela
    • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
    • w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy tym, którzy przygotowali ołtarze, udekorowali kościół. Dziękujemy niosącym chorągwie, feretrony i baldachim. Dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiatki Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Do piątku w ramach oktawy uroczystości Bożego Ciała procesja w połączeniu z wieczorną Mszą św. o godz. 18.00.
  4. W czwartek przypada Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych łask i szczególnej opieki Św. Józefa a tym, którzy już odeszli - radości Nieba.
  5. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Piątek, to również ostatni dzień roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci i młodzież z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną za miniony rok, w piątek na godzinę 8:00.
  7. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły na potrzeby naszego kościoła.
  8. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Życzymy wszystkim zdrowia, miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.