ul. Kościelna 3  (55) 27 56 019   kancelaria@parafiakisielice.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

Plan kolęd na 2022/23 r.

niedziela 25.12.2022

Wizyta duszpasterska w tym roku będzie w tradycyjnej formie odwiedzin księdza w towarzystwie ministrantów w domach i rodzinach, aby prosić Boga o błogosławieństwo w zbliżającym się Nowym Roku. Kolędę zaczynamy już po Bożym Narodzeniu 27-go grudnia. Porządek miejscowości i ulic wywieszony jest w gablocie pod chórem oraz umiszczony poniżej. Wszystkich gorąco zachęcamy do spotkania i wspólnej modlitwy, a zbierane przy tej okazji tzw. ofiary kolędowe, przeznaczamy na planowane w tym roku inwestycje przy naszym kościele.

Plan kolęd

niedziela 25.12.2022