ul. Kościelna 3  (55) 27 56 019   kancelaria@parafiakisielice.pl A A A

Liturgiczna Służba Ołtarza

Opiekun: ks. Tomasz Stawicki SAC i Koordynator Wspólnoty : Grzegorz Radomyski
Spotkania: Sobota o godzinie 10:00 w salce parafialnej

Drodzy Ministranci, ze względu na zaistniałą sytuację, w najbliższą sobotę tj. 03.09.2022 spotykamy się o godz 19:00. Natomiast o godz. 10:00 spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich nowych minstrantów.
Na naszym wieczornym spotkaniu wspólnie podziękujemu Panu Bogu za czas wakacji oraz poprosimy o siły i łaski potrzebne na przyszły. Podczas spotkania przeprowadzimy również głosowanie na .........- szczegóły na miejscu. Oprócz uczty duchowej, będzie też uczta dla ciała tzn. na koniec spotkania przyjedzie do nas pizza.

Spotkanie może potrwać do godz. 20:45.
Jezus żyje, a MY JEGO RYCERZE mamy obowiązek MU służyć aby być SZCZĘŚLIWYM w życiu i mieć życie WIECZNE.

ALLELUJA AMEN.

Do naszej wspólnoty ministrantów należą chłopcy, którzy chcą służyć Panu Bogu przy ołtarzu i którzy rozwijają swoje życie religijne przez częsty udział we Mszy Świętej i nabożeństwach oraz przez formację duchową na zbiórkach. Do wspólnoty ministrantów zapisywać się można w każdym okresie roku liturgicznego w zakrystii. Rozpoczyna się wtedy czas próby i otrzymuje stopień kandydata.

Obecnie  (luty 2022 r. ) w naszej parafii jest 32 ministrantów